Úpravy fotek

Potřebuje grafik tablet ?

Kreslíte či upravujete obrázky na počítači? A ještě stále používáte myš? Nová doba nabízí již dávno lepší řešení. Pro všeobecné úpravy a grafické práce doporučujeme vyzkoušet si práci s tabletem.

Úprava tváře modelky

Inspirativní video tutoriál pro možnou úpravu fotky dívčí tváře včetně odstínů v programu Adobe Photoshop.


Jak zhubnout během pár vteřin?

Zatímco skutečná redukce váhy je složitý a náročný proces plný fyzického úsilí, snížení množství tuku na fotografii je otázku krátké chvilky. Pro ukázku přinášíme krátký video tuturiál s použitím Adobe Photoshop.

Tilt-shift efekt pomocí PhotoShopu

Tilt-shift efekt značí vytvoření optické iluze, že reálná fotografie je ve skutečnosti snímkem nějakého modelu (například takového, jaký používají architekti pro prezentaci svých návrhů). Tato optická iluze je způsobena umělou manipulací s nízkou hloubkou ostrosti, která snímku propůjčuje zdání specifické „miniaturní“ perspektivy.

Zářivý úsměv s pomocí Photoshopu

Další vybraný video tutoriál, tentokráte s návodem jak upravit barvu zubů pro krásný a zářivý úsměv, který dokáže každou fotografii ozdobit.

Změna barvy vlasů

Přidáváme další video tutoriál pro úpravu fotografií ve softwaru adobe photoshop, tentokráte zaměřený na úpravu barvy vlasů.

Facebook
Subscribe to RSS - Úpravy fotek